Реєстрація у Проекті Регенеративного Землеробства для Східноєвропейських Грунтів

Реєстрація у вуглецевій програмі eAgronom

Реквізити

Будь ласка, заповніть відповідні поля

ПідписанняФермерський  контракт

Фермерський вуглецевий контракт — це угода між фермером і стороною, яка пропонує вуглецеву програму (eAgronom), спрямовану на зменшення викидів вуглецю та покращення вуглецевого балансу в сільському господарстві.

Для спрощення обміну документами, після підписання фермерського вуглецевого контракту з боку господарства, будь ласка, завантажте 1-2 сторінки договору (скан документа або фотокопію) у форму, наведену нижче, вказавши email та код ЄДРПОУ використані в договорі.

Завантаження контракту

Наступні кроки

Після підписання фермерського вуглецевого контракту...

Усі контури полів, які фермер хоче зареєструвати у вуглецевій програмі eAgronom, мають бути додані на платформу eAgronom протягом 30 днів з моменту приєднання до програми

Разом з контурами полів необхідно вказати дані про власність (власне поле або орендоване). Також необхідно вказати початок та завершення оренди по кожному конкретному полю. Документи, що підтверджують право оренди, надавати не потрібно.

Якщо на поле вперше були внесені зміни до практики, нам необхідно дізнатися про це до 31 травня. Наступним кроком буде використання інструменту «Підсумок сезону» для завантаження історичних даних по цих щойно активованих полях. Історичні дані повинні містити інформацію за три сезони, що передують поточному.

Термін: до 30 червня.

Наприкінці поточного сезону ми попросимо вас знову використати «Підсумок сезону», але цього разу для звіту про останній сезон. Ви повідомляєте тільки про поля, які називаються "Створення вуглецевих кредитів". 

Крайній термін виконання цього кроку —30 листопада.

Докладніше про збір даних ...