Збір даних

Щоб виконати вимоги стандартів щодо перевірки вуглецевих кредитів та розрахувати суму згенерованих вуглецевих кредитів, необхідно надати конкретні дані на платформу eAgronom.

Терміни та набір даних для вуглецевої програми
Терміни та набір даних для вуглецевої програми

Підсумок сезону №1 тільки для нових полів

Після весняного посіву ми попросимо наших фермерів надати нам перший набір даних, які будуть зібрані в Підсумку сезону для кожного поля, на якому в поточному сезоні було внесено перші зміни до практики. У цьому випадку ви/фермери завантажите на нашу платформу інформацію про культури, операції, покривні культури, використання добрив, врожайність тощо за 3-річний період, що передує поточному сезону.

Крайній термін для завершення цього кроку – 31 травня.

Підсумок сезону #2

Коли збирання врожаю весняного сезону буде майже завершено, ми попросимо наших фермерів надати нам повне сезонне зведення фермерських полів з інформацією про завдання, покривні культури, врожайність, управління залишками, використання палива та добрив тощо.

Крайній термін для завершення цього кроку – 15 листопада.

Інструмент, який використовується для збору даних, та дані, які потрібно зібрати.

"Система MRV" - система, розроблена eAgronom для Обліку (M), Записи (R) та Перевірки (V) даних для Вуглецевої програми.

Консультація

Вуглецева консультація є необхідним кроком, який дозволяє розпізнати потенціал ферми для впровадження змін у рамках вуглецевої програми. Кожен фермер, який приєднується до вуглецевої програми, повинен знати приблизний потенціал отримання вуглецевих кредитів.

Screenshot_1-1

Контури полів

Додайте поля в Польовий щоденник одним з 3-х простих способів

Активація полів 

Включення полів у програму означає наявність по полю історії посівів з сезону 2020/21 по сезон 2023/24, позначки "поле придатне для вуглецю", зазначення прав власності та відображення реалізованих практик (поточний сезон та 3 останні роки). Тільки активовані поля можуть проходити фазу стратифікації та моніторингу та, нарешті, генерувати вуглецеві кредити! 

Підсумки сезону

Після активації полів вони стануть доступними в розділі Підсумки сезону. Детальна інформація, яку запитують у цьому розділі, має бути введена до кінця четвертого кварталу 2024 року.

Screenshot_17-1